Хмельниччина: працівникам сільськогосподарського підприємства акцентовано на безпечному проведенні весняно-польових робіт

20 квітня 2023

Для попередження аварійних ситуацій та виробничого травматизму посадовці Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці продовжують проводити превентивні заходи із суб’єктами господарювання Хмельниччини.

Задля безпечного проведення весняно-польових робіт в умовах воєнного стану в Україні, робочу зустріч проведено з працівниками сільськогосподарського підприємства.

Присутнім акцентовано на необхідності:

– призначати на підприємстві посадових осіб, відповідальних за належну організацію безпеки виробничого процесу;

– проводити навчання, перевірку знань, інструктажі з питань безпеки праці працюючого персоналу;

– забезпечити машиністів тракторних бригад засобами зв’язку для організації оперативної комунікації між працівниками у полі та негайного інформування їх у разі створення небезпечної для їх життя та здоров’я ситуації.

Інспектори наголосили на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та проконсультували з актуальних питань чинного законодавства про працю.

Рекомендували організувати ефективну роботу служб технічного контролю, обслуговування та ремонту техніки з метою забезпечення безаварійної роботи машин, механізмів та устаткування.

Більше матеріалів про безпеку праці на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/