Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю

ДО УВАГИ!
Документи, які органи місцевого самоврядування повинні подати до Державної служби України з питань праці для отримання посвідчення інспектора праці

Відповідно до пункту 3 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1132, підставою для видачі службового посвідчення інспектора праці посадовій особі виконавчого органу ради є лист сільського, селищного, міського голови, до якого додається заповнена картка обліку даних інспектора праці відповідно до форми, затвердженої Мінсоцполітики.

Картка обліку даних інспектора праці затверджена Наказом Міністерства соціальної політики України від 11.07.2017 №1127.

Заповнена картка обліку даних інспектора праці із вклеєною фотокарткою та фотокарткою інспектора праці розміром 3х4 см (для посвідчення) направляється до Держпраці (01025, м. Київ, вул. Десятинна, 14). Інформація про видане посвідчення вноситься до реєстру посвідчень інспекторів праці, який ведеться Держпраці. Держпраці забезпечує передачу посвідчення до органу місцевого самоврядування через територіальні органи Держпраці.

Зразок заповненої картки обліку даних інспектора праці


ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ ІНСПЕКТОРІВ ПРАЦІ

Порядок перевірки знань інспекторів праці
Результати перевірки знань інспекторів праці