Доступ до публічної інформації

Відповідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» кожен має право звернутися до Управління Держпраці у Житомирській області із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту, та отримати необхідну йому інформацію, розпорядником якої є Управління Держпраці у Житомирській області.

Запити можуть подаватися на вибір запитувача:

* усно: Сектор звернення громадян та доступу до публічної інформації

* телефоном: (0412) 43-06-51

* факсом: (0412) 43-06-51

* електронною поштою: zvern@zt.dsp.gov.ua

* письмово за адресою: вул. Шевченка, 18-А , м. Житомир, 10008

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

Форму запиту на інформацію можна отримати безпосередньо в секторі звернення громадян та доступу до публічної інформації.

Запит на інформацію

За телефоном (0412) 43-06-51 можна дізнатися більше про порядок і практичні аспекти подання запитів на інформацію та роботи з документами.


Відповідальна посадова особа за забезпечення доступу запитувачів до інформації – Ковальчук Вікторія Ігорівна.

ДОВІДКА про запити на доступ до публічної інформації, які надійшли до Управління Держпраці у Житомирській області у І кв. 2021 р.

ДОВІДКА про запити на доступ до публічної інформації, які надійшли до Управління Держпраці у Житомирській області у ІІ кв. 2021 р.

ДОВІДКА про запити на доступ до публічної інформації, які надійшли до Управління Держпраці у Житомирській області у ІІІ кв. 2021 р.


Перелік нормативно-правових актів:

Закон України «Про інформацію»

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Закон України «Про звернення громадян»

Указ Президента України № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 «Питання виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади»

Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію»

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1277 «Питання системи обліку»
Наказ Мінсоцполітики від 16.11.2016 №1338 “Про затвердження форми запиту на отримання публічної інформації та Порядку складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Державна служба України з питань праці та її територіальні органи”

Наказ Мінсоцполітики від 16.11.2016 №1339 “Про затвердження Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній службі України з питань праці та її територіальних органах”

Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в Управлінні Держпраці у Житомирській області