На Вінниччині тривають інформаційні відвідування підприємців з питань державного ринкового нагляду
21 квітня 2023В рамках проведення інформаційної кампанії з державного ринкового нагляду, фахівці Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці консультують суб’єктів господарювання щодо вимог надання продукції на ринку, що віднесена до сфери відповідальності Держпраці.
Пріоритетними видами продукції, охопленими проведенням консультаційних заходів визначено продукцію, що підпадає під дію Технічного регламенту безпеки машин та Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском.
Окрім роз’яснення законодавства про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції, представників суб’єктів господарювання поінформовано щодо приведення продукції у відповідність до вимог Технічних регламентів, нагляд за якими здійснює Держпраці.
