Під час навчально-тренувальних занять працівники АТ «Житомиргаз» відпрацювали усунення витоку природного газу

25 травня 2023

Для відпрацювання порядку дій при виникненні різних аварійних ситуацій інспектори Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці провели з працівниками аварійно-диспетчерської служби АТ «Житомиргаз» навчально-тренувальні заняття щодо виявлення і усунення витоку природного газу із внутрішньобудинкової системи газопостачання багатоквартирного житлового будинку на території Романівської ОТГ.

За умовами змодельованої ситуації газовики відпрацювали заходи з оптимально-безпечної експлуатації системи газопостачання будинку в екстремальних умовах та встановили постійний контроль за концентрацією газоповітряної суміші в приміщеннях будинку та недопущення використання відкритого вогню.

Відпрацювали також механізм оповіщення та можливої евакуації мешканців будинку, а також дії працівників щодо виявлення місця витоку газу, а також безпечного виконання ремонтних робіт та алгоритм відновлення газопостачання.

Під час навчально-тренувальних занять бригада працювала злагоджено і професійно: термін проведених робіт не перевищував нормативний час, зазначений у Плані локалізації і ліквідації можливих аварійних ситуацій в системі газопостачання.