Про інформаційну кампанію щодо безпечного використання медичного кисню у етері «Житомирської хвилі»

06 грудня 2021

Кисневі балони та концентратори допомагають одужувати пацієнтам, які хворіють на COVID-19. Управління Держпраці у Житомирській області з 15 листопада розпочало інформаційну кампанію щодо безпечного використання медичного кисню та оформленні документації.

Про це говорили під час етеру UA: Українське радіо «Житомирська хвиля» за участю начальника Управління Держпраці у Житомирській області Сергієм Сечіним.

«Мета інформаційної роботи – запобігання нещасним випадкам під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів із киснем. Тобто, ми не здійснюємо контрольну функцію. Наші інспектори, зустрічаються із керівництвом лікарень, з’ясовують яке обладнання наявне в установах та рекомендують замовити ідентифікацію об’єкта підвищеної небезпеки та разом із декларацією подати на реєстрацію», – розповів Сергій Сечін.

Також він додав, що практично усі лікарні мають однакові ознаки порушення – відсутність дозвільних документів.

«Ми розуміємо, що пандемія застала зненацька, потрібно було швидко реагувати, аби надавати медичну допомогу людям, і тому лікарні не мають дозвільних документів. Саме тому, в рамках інформаційної кампанії, ми наполягаємо на оформленні необхідної документації», – сказав Сергій Сечін.

На території Житомирської області 29 лікарень надають медичні послуги хворим на COVID-19. Нагадаємо, що вже у 18 лікарнях області провели інформаційну роботу щодо безпечного використання медичного кисню.

Повне відео з прямого етеру можна переглянути нижче.