Сергій Сечін взяв участь у робочій нараді під головуванням Міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова

18 листопада 2021

Начальник Управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сечін взяв участь у робочій нараді під головуванням Міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова.

Нарада проходила сьогодні, 18 листопада, у Житомирській облдержадміністрації за участю керівництва ОДА, обласної ради та територіальних підрозділів органів виконавчої влади.

Під час наради обговорили питання захворюваності населення на COVID-19.

За інформацією Управління Держпраці з початку пандемії COVID-19 на Житомирщині захворіли 2955 медичних працівників, з них 489 випадків пов’язаних із умовами праці. Отримали допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю 226 медичних працівників на загальну суму 1 млн 728 тис. грн. Отримали допомогу у зв’язку із встановленням інвалідності 7 медичних працівників на загальну суму 4 млн 643 тис. грн. Із початку пандемії померли 30 працівників. Смертей пов’язаних із умовами праці – 12, сім’ї яких отримали виплати на загальну суму 12 млн 674 тис. грн.

Крім цього, на нараді обговорили стан опалювального сезону 2021/22 на Житомирщині, проекти енергоефективності у місті Житомир, хід реалізації програми Президента України «Велике будівництво».