Інспектори розповіли працівникам КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» про безпечну експлуатацію ліфтів

04 серпня 2022

Про безпечну експлуатацію ліфтів під час семінару працівникам КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» розповіли фахівці відділу нагляду на будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Житомирській області.

Працівникам роз’яснили правила, що стосуються безпечної експлуатації ліфтів, експлуатації вантажопідіймальних кранів, а також підіймальних пристроїв і відповідного обладнання.

Також фахівці Управління розповіли про забезпечення утримання ліфтів у справному стані. У разі виявлення несправностей, що можуть становити загрозу життю та здоров’ю громадян, негайно припиняти експлуатацію таких ліфтів.

Розглянули і питання щодо проведення технічних оглядів та експертних обстежень ліфтів, які використали граничний термін експлуатації, а також відповідно до законодавства з охорони праці одержання документів дозвільного характеру на експлуатацію машин, механізмів, устаткування та виконання робіт підвищеної небезпеки.