Про безпеку під час експлуатації транспортних засобів говорили із працівниками ТОВ «Партнертірсервіс»

04 серпня 2022

Інспектори Управління Держпраці у Житомирській області зустрілись із працівниками ТОВ «Партнертірсервіс» та говорили на тему безпечної експлуатації автотранспортних засобів.

Інспектори наголосили на необхідності дотримання вимог з охорони праці під час експлуатації автотранспортних засобів, проведення та дотримання заходів з профілактики виробничого травматизму, а саме: Правил дорожнього руху, дотримання часу відпочинку під час направлення у відрядження, проходження обов’язкового щорічного медичного огляду, а також передрейсового та післярейсового медичного огляду водіями автотранспортних засобів, проведення передрейсових технічних оглядів автотранспортних засобів.

Однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників. Адже в більшості нещасних випадків на виробництві лежить людський фактор та організаційні причини, серед яких на першому місці знаходяться порушення Правил дорожнього руху та вимог інструкцій з охорони праці.