Хмельниччина: про вимоги безпеки при виконанні металообробних робіт розповіли працівникам промислового підприємства

24 січня 2023

Під час технічної консультації фахівці Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці обговорили з працівниками промислового підприємства вимоги безпеки під час виконання металообробних робіт.

Інспектори зазначили, що до виконання  металообробних робіт допускаються особи не молодше 18 років, які пройшли медичне обстеження, спеціальне навчання і перевірку знань щодо безпечного виконання робіт та інструктаж з охорони праці на робочому місці.

Акцентували на обов’язковому забезпеченні працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.

Фахівці роз’яснили  послідовність дій у разі застосування підприємством аварійних джерел живлення та вимоги щодо безпечної експлуатації автономних джерел живлення.

Підкреслили важливість офіційного працевлаштування, адже тільки задекларованим працівникам гарантовані здорові та безпечні умови праці.

Крім того, присутніх поінформовано про можливість отримання консультацій та відповідей на актуальні питання на інформаційному порталі – https://pratsia.in.ua/index.php