На Житомирщині працівникам рекомендували дотримуватися вимог безпеки виконанні робіт із застосуванням обладнання

24 березня 2023

Інспектори проконсультували  працівників підприємства, що проводить різання та оброблення декоративного і будівельного каменю, з питань безпеки праці.

Особливу увагу приділено безпечному виконанні робіт з підвищеною небезпекою із застосуванням обладнання.

Фахівці наголосили, що до виконання зазначених робіт допускаються особи не молодше 18 років, які пройшли медичне обстеження, спеціальне навчання і перевірку знань щодо безпечного виконання робіт та інструктаж з охорони праці на робочому місці.

Поінформували про стан травматизму та основні причини нещасних випадків під час виконання  робіт з підвищеною небезпекою.

Посадовці зазначили, що роботодавцю потрібно вживати необхідних заходів для забезпечення виконання робіт з обладнанням відповідно до вимог безпеки зазначених у нормативно-правових актах з охорони та в експлуатаційних документах на конкретне обладнання.

Нагадали алгоритм дій працівників щодо безпечної зупинки та подальшого пуску, у випадках аварійного відключення джерела енергії, машин та механізмів, технологічного устаткування.

Більше про безпеку праці та трудові відносини в умовах війни на інформаційному порталі – https://pratsia.in.ua/safe_work.php