Працівникам ДП «Житомирський ремонтний завод радіотехнічного обладнання «Промінь» розповіли права працівників під час реорганізації

01 лютого 2022

Працівникам ДП «Житомирський ремонтний завод радіотехнічного обладнання «Промінь» розповіли про дотримання законодавства про працю в частині оплати праці та про права працівників під час реорганізації підприємства.

Інформаційний семінар провели інспектори відділу з питань  додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Житомирській області.

Працівників не пізніше ніж за два місяці мають персонально попередити про вивільнення. При припиненні трудового договору з підстав змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників працівникові виплачується вихідна допомога у розмірі не менше середнього місячного заробітку.

У день звільнення роботодавець має здійснити повний розрахунок з працівником, видати йому трудову книжку та копію наказу про звільнення з роботи. Копія наказу стане громадянину у пригоді у випадку прийняття рішення про звернення до центру зайнятості для отримання допомоги по безробіттю.