Працівникам водопостачального підприємства Вінниччини надано технічну консультацію з питань безпеки праці

16 березня 2023

Значна частина водопровідних та каналізаційних мереж України знаходяться в аварійному стані і підлягають заміні та ремонту, тому робітникам важливо неухильно дотримуватися вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Днями, фахівці Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці проконсультували працівників водопостачального підприємства з питань охорони праці. Зокрема, роз’яснили вимоги безпеки під час експлуатації обладнання підвищеної небезпеки та проведення газонебезпечних робіт.

З присутніми обговорено особливості отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Увагу акцентовано  на необхідності дотримання вимог порядку проведення розслідування та обліку випадків виробничого травматизму, професійних захворювань, аварій на виробництві, що сталися з працівниками підприємства, своєчасності надання інформації та недопущення приховування  нещасних випадків.

Ознайомитися з рекомендаціями з питань безпеки праці можна на інформпорталі Держпраці (https://pratsia.in.ua) в рубриці «Рекомендації: Як працювати безпечно».