Про безпечне перебування дітей і працівників у закладах оздоровлення та відпочинку влітку говорили під час засідання обласного штабу

04 червня 2021

Начальник Управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сечін взяв участь у засіданні обласного штабу з оперативного вирішення питань з підготовки та організації оздоровлення дітей, яке відбулось 3 червня 2021 року у Житомирській ОДА.

У засіданні також взяли участь заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Житомирській області Олександр Кравець, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита та керівники дитячих оздоровчих закладів Житомирської області, серед яких: «Лісова казка», «Дзвіночок», «Соколятко», «Чайка», «Надія», «Березовий гай».

Під час засідання члени штабу зауважили, що оздоровча кампанія-2021 відбувається в умовах карантину, а відтак, головне завдання – створити безпечні умови для дітей під час оздоровлення та відпочинку. Одним із нагальних питань є дотримання пожежної, санітарної безпеки та охорони праці закладами оздоровлення та відпочинку.

Сергій Сечін зазначив, що фахівці обласного Управління Держпраці вже провели відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівниками дитячих оздоровчих закладів щодо питань, пов’язаних з безпечною роботою закладів оздоровлення і відпочинку дітей у 2021 році. Крім того, інспектори Управління Держпраці здійснили позапланові первірки 5 оздоровчих закладів області та виявили низку порушень, як організаційних, так і технічних.

Начальник Управління Держпраці звернувся до керівників оздоровчих закладів та наголосив на необхідності оперативно усунути усі порушення та надалі суворо дотримуватись вимог законодавства з охорони праці під час організації оздоровчої зміни влітку 2021 року.

Також під час засідання обговорили питання протипожежної безпеки, справності кухонних приладів та розеток, наявності та справності засобів пожежогасіння, протипожежної сигналізації у закладах із цілодобовим перебуванням дітей. а також забезпечення якісного харчування та належного медико-санітарного забезпечення.

За результатами обговорення були надані відповідні доручення щодо оперативного усунення недоліків для якнайшвидшого початку роботи оздоровчого сезону для дітей області.