Управління Держпраці у Житомирській області та Житомирське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів перепідписали угоду про співробітництво

20 травня 2021

20 травня 2021 року відбулось перепідписання «Угоди у сфері здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю» між Управлінням Держпраці та обласним Відділенням Фонду.

Предметом угоди є «визначення механізму взаємодії та обміну інформацією з метою створення правових умов для реалізації трудових прав та забезпечення соціального захисту осіб з інвалідністю нарівні з іншими громадянами України для участі у спільному житті, а також здійснення державного контролю за додержанням роботодавцями вимог законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, підвищення його ефективності».

Від Управління Держпраці у Житомирській області угоду підписав начальник Управління Держпраці Сергій Сечін, зі сторони Відділення Фонду – директор Ярослав Возний.

Сторони зобов’язуються діяти на засадах відкритості та прозорості спільних дій, спрямованих на дієвість державного контролю за додержанням вимог законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.