Житомирщина: про приведення продукції у відповідність до вимог Технічного регламенту – розповідають інспектори Держпраці

17 березня 2023

У рамках проведення широкої інформаційної кампанії з питань здійснення заходів державного ринкового нагляду, фахівці Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці консультують суб’єктів господарювання.

Реалізація кампанії ґрунтується на роз’ясненні вимог щодо безпечності продукції як серед споживачів, так і імпортерів та розповсюджувачів такої продукції, що сприятиме уникненню нещасних випадків та зменшенню потенційних загроз від її використання.

Пріоритетними видами продукції, охопленими проведенням консультаційних заходів визначено продукцію, що підпадає під дію Технічного регламенту безпеки машин та Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском.

Так як, у період дії воєнного стану в Україні та постійних загроз критичній інфраструктурі країни значного поширення здобула продукція, яка використовується як альтернатива звичним джерелам енерго- та теплопостачання, зокрема генератори, балони та картриджі зі зрідженими та стисненими газами.

Більше інформації з питань безпеки праці, трудового законодавства – на порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/index.php